MASKİ, Salihli Yağmurlar Mahallesinde Üstyapı Çalışmalarına Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından ‘154 Mahalle Projesi’ dahilinde Salihli ilçesine bağlı Yağmurlar Mahallesinde başlatılan 13 milyon TL’lik yatırımda 13 bin metrekarelik üstyapı çalışmaları devam ediyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde alt ve üstyapı yatırımlarını sürdürüyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen ‘154 Mahalle Projesi’ dahilinde Salihli ilçesinin Yağmurlar mahallesinde altyapı çalışmalarının ardından başlatılan 13 bin metrekarelik üstyapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

“Mahalle yepyeni bir görünüm kazanacak”

Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Salihli ilçemize bağlı Yağmurlar Mahallemizde de 13 milyon TL’lik yatırımımızda 2 bin 600 metrelik kanalizasyon hattı ile 2 bin 200 metrelik içme suyu hattı çalışmalarını tamamladık. 600 kişilik fosseptik montajımız da yapılıyor. Altyapının ardından başlattığımız 13 bin metrekarelik kilit parke çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak mahallemizi yepyeni bir görünüme kavuşturacağız” dedi. – MANİSA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*